Formularz wysłany

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

W celu kontaktu, wypełnij poniższy formularz

Aplikacja iMoney

Aplikacja portalu Money.pl, w której znajdziesz:

  • najważniejsze wiadomości gospodarcze
  • indeksy i notowania z GPW, giełd światowych, rynku surowców i paliw
  • waluty: kursy NBP, notowania on-line (Forex), depozyty złotowe i walutowe
  • komentarze z rynków finansowych
  • kalkulatory finansowe
  • wyszukiwarkę bankomatów
Pobierz

Aplikacja myMoney

Aplikacja MyMoney pozwoli Ci bardziej efektywnie zarządzać budżetem domowym. Dzięki niej możesz monitorować swoje przychody i wydatki, a także na bieżąco obserwować, czy nie wydajesz zbyt dużo i czy mieścisz się ustalonych przez siebie limitach. Przy pomocy prostych wykresów sprawdzisz, na co wydajesz najwięcej pieniędzy. MyMoney pomaga także oszczędzać pieniądze na większe wydatki.

Aplikacja MyMoney jest synchronizowana z usługą MyMoney.pl, dostępną przez przeglądarkę internetową pod adresem http://mymoney.pl. Aby korzystać z aplikacji, konieczna jest rejestracja.

Pobierz

Aplikacja iMoney Praca

Aplikacja iMoney Praca pozwala przeglądać oferty pracy z 29 portali rekrutacyjnych, w tym z tych największych: Pracuj.pl, GazetaPraca.pl, Infopraca.pl, Praca.pl, MonsterPolska.pl i innych. Codziennie dodawanych jest kilka tysięcy nowych ofert.

Propozycje pracy możesz monitorować według wybranych przez Ciebie kryteriów. Jeśli chcesz, będziesz też dostawał powiadomienia o nowych ofertach.

Pobierz

Aplikacja iMoney Dom

Aplikacja iMoney Dom prezentuje oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pochodzą one z portali ogłoszeniowych, które są partnerami serwisu dom.money.pl.

W aplikacji można przeglądać oferty według ustalonych kryteriów: ceny, powierzchni, liczby pokoi, typu nieruchomości (dom/mieszkanie/działka, kupno/wynajem). Lokalizacja użytkownika może być ustalana automatycznie (jeśli pozwalają na to ustawienia urządzenia), można też wpisać do wyszukiwarki dowolną inną.

Pobierz

Aplikacja NajNaj

W aplikacji NajNaj znajdziesz oryginalne życzenia na każdą okazję! Jeśli chcesz, możesz je dodatkowo modyfikować i szybko wysyłać do Twoich bliskich. Dzięki specjalnemu widżetowi, który możesz zamieścić na swoim pulpicie, nie zapomnisz o imieninach przyjaciół, znajomych, rodziny.

Pobierz

Wersja mobilna Money.pl

Portal Money.pl dostosowany do ekranów telefonów komórkowych.

W wersji mobilnej są dostępne najważniejsze serwisy Money.pl:

  • serwis finansowy - wiadomości, giełda, pieniądze, fundusze
  • firma
  • manager
  • technologie
Zobacz stronę:

Wersja mobilna iWoman.pl

Mobilna wersja portalu lifestyle`owego iWoman.pl.

iWoman.pl to portal lifestyle`owy skierowany do aktywnych, nowoczesnych i niezależnych kobiet, które stale poszukują nowych dróg rozwoju i samodoskonalenia. Odnajdą je w wywiadach z kobietami, które - tak jak one - stale stawiają przed sobą kolejne wyzwania. iWoman.pl to też takie tematy, które interesują kobiety bez względu na ich pasje i zainteresowania. Obok relacji z pokazów mody, astrologii, czy porad związanych ze zdrowiem i urodą, znajdziemy tutaj informacje kulturalne, a nawet - sekcję motoryzacyjną.

Zobacz stronę:

Wersja mobilna Menstream.pl

Mobilna wersja portalu lifestyle`owego MenStream.pl.

MenStream.pl to portal dedykowany mężczyznom. Na tle konkurencji wyróżniają go przede wszystkim wywiady z interesującymi ludźmi - mężczyznami o niebanalnych pasjach, autorytetami z męskiego świata. Nasi czytelnicy znajdą tu również porady dotyczące stylu i formy, nowinki ze świata techniki i motoryzacji, wskazówki, jak kierować swoją karierą.

Zobacz stronę:

Wersja mobilna Platine.pl

Mobilna wersja portalu lifestyle`owego Platine.pl.

Platine to portal o luksusie skierowany do osób. Każdy koneser piękna i luksusu znajdzie w nim inspiracje i pomysły na to, jak wydać większe pieniądze i jak zrobić to z klasą.

Zobacz stronę: